Redactia Manager.ro

Ana Tudor
Editor
mariat@manager.ro

Alina Constantinescu
Editor
alinacon@manager.ro

Maria Nicutar
Editor
maria.nicutar@manager.ro

Mihaela Pascu
Editor
mihaelap@manager.ro
 
Mihai Balescu
Editor
Mihai.Balescu@manager.ro

Mihai Matei
Editor
mihai.matei@manager.ro

Alexandra Stanescu
Editor
Alexandra.Stanescu@manager.ro

 
Alina Bergescu
Editor
Alina.Bergescu@manager.ro

Andrei Straton 
Editor
andrei.straton@manager.ro

Camil Olareanu
Editor
Camil.Olareanu@manager.ro
 
George Marin
Editor
George.Marin@manager.ro
 
Bruno Medicina
Editor
Bruno.Medicina@manager.ro

Dan Panait
Editor
dan.panait@manager.ro

Mircea Enescu
Editor
Mircea.Enescu@manager.ro


 
Aboneaza-te la Newsletterul Gratuit. Zilnic in Inboxul tau.
7 modele de Contracte Civile si Acte Comerciale - conforme cu Noul Cod civil si GDPR
Vrei sa fii la curent cu cele mai noi articole despre Antreprenoriat, Economie, Imobiliare, Auto, IT&C si sa primesti GRATUIT Raportul Special:

"7 modele de Contracte Civile si Acte Comerciale - conforme cu Noul Cod civil si GDPR"


Vlad Strunescu
Editorial de Vlad Strunescu

Pseudorelaxarea

Ziua de 20 ianuarie a anului 2021 va ramane in istoria pandemiei traite in spatiul carpato-danubiano-pontic drept cea in care tara noastra a trecut de 700.000 de cazuri confirmate de COVID-19. Vestea buna este ca, din total, peste 635.000 de suflete scapasera de boala propriu-zisa, dar va mai dura pana vor fi contabilizati si cei carora nenorocitul SARS-CoV-2 le-a lasat sechele drept amintire.    Pana acum, la aproape 18.000 dintre concetatenii nostri n-au ajuns si nici nu vor mai ajunge nici leacurile, nici vaccinul, asa ca s-au stins.  Citeste si: Statele Unite ale Americii au modificat conditiile de intrare...
Vlad Strunescu
Editorial de Vlad Strunescu

Vaccinul Netflix

Stare de urgenta, izolare, lockdown, confinement, confinamento toate aceste cuvinte si mai ales ce au presupus ele, adica baricaderea in case in fata SARS-CoV-2, au facut castigatori. In afara de retelele de magazine alimentare, de firmele de curierat si de producatorii de computere personale, platformele de streaming au adus ceva alinare celor aflati intre patru pereti, dornici sa vada si altceva in afara de filmul pandemiei care ne mananca zilele si nervii.  In fruntea platformelor, a tronat Netflix, iar rezultatele se vad: publicul telespectator a castigat o modalitate placuta de a-si petrece o parte din izolare, iar...



Recomandari MANAGER.RO




Cele mai citite stiri




Aboneaza-te la Newsletterul Gratuit.
Zilnic in Inboxul tau.
Vrei sa fii la curent cu cele mai noi articole despre Antreprenoriat, Economie, Imobiliare, Auto, IT&C si sa primesti GRATUIT Raportul Special:

"7 modele de Contracte Civile si Acte Comerciale - conforme cu Noul Cod civil si GDPR"


Da, vreau informatii despre produsele Rentrop&Straton. Sunt de acord ca datele personale sa fie prelucrate conform Regulamentului UE 679/2016
x